Tipy a triky

Zaujímavé tipy pre domácich kutilov

Snom takmer každého muža v domácnosti je mať vlastné miestečko, kde si v pokoji môže majstrovať. Tiež sa nám býva lepšie na mieste, kde z veľkej časti budujeme svoj vlastný byt my a nevoláme na všetko profesionálov. V podstate ak na vlastnom byte alebo dome pracujeme sami, má to pre nás väčšiu hodnotu. V tomto článku si povieme niečo o základných veciach, ktoré by mala každá jedná miestnosť kutila skrývať v sebe.

„Gola sada“

Gola sada je dá sa povedať taký základ všetkého. Gola sada obsahuje nástroje, ktoré by kutil mal mať doma a to: Gola kľúče, nadstavce, šrobováky, skrutkovače, kliešte a mnoho iných prospešných náradí. Výhoda Gola sady je tá, že budete mať všetko v jednom kufríku a budete vedieť všetko nájsť.

„Odpadové vrecia“

Síce my kutilovia máme majstrovanie a tvorenie veľmi radi, netreba zabúdať ani na životné prostredie. Na jeho ochranu nám slúžia práve odpadové vrecia, do ktorých podľa ich farby môžeme vhadzovať nepotrebný odpad.

„Kliešte na elektrické káble“

Kutil je väčšinou ten kto si domov nevolá profesionála, no opravuje si veci sám a tým šetrí aj množstvo peňazí. Veľakrát je problém s nejakými vodičmi, v ktorých prúdi elektrina a pracovať s nimi bez profesionálnych kliešťov na elektrické káble je nebezpečné a práve preto by tieto kliešte mali byť tiež súčasťou našej dielne.

„Podložky pod nábytok“

Podložky pod nábytok má najmenej domácich kutilov. Ich využitie však tiež má aspoň minimálny pozitívny vplyv na domácnosť. Tieto podložky sa používajú proti poškodeniu alebo škrabancom či už na podlahe alebo na nábytku. Po nalepení podložiek pod nábytok budete môcť nábytok v tichu postaviť a na podlahe si nevšimnete ani jeden škrabanec.

Ak ste naozaj milovníkom domácej práce, tak vám tieto veci doma určite nemôžu chýbať.